Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Јавен повик за Младински совет

 

СООПШТЕНИЕ - 02.09.2020

 

Јаниот повик за прибирање пријави од младински организации за Иницијативен одбор за конституирање на Собрание на млади на Општина Гази Баба со задача избор на членови на Младинскиот совет на Општина Гази Баба, од 3 март 2020 година, се продолжува заклучно со 24 септември 2020 година.

 

Општина Гази Баба 

____________________________________________________________________________________________________________________________

СООПШТЕНИЕ

 

Јаниот повик за прибирање пријави од младински организации за Иницијативен одбор за конституирање на Собрание на млади на Општина Гази Баба со задача избор на членови на Младинскиот совет на Општина Гази Баба, се продолжува заклучно со 31 мај 2020 година.

 

Општина Гази Баба

   

Јавен повик 

 

29.04.2020

Patike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree