Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Конкурс за избор на лого на на советот на млади при општина Гази Баба

Советот на млади при општина Гази Баба објавува повик за изработка на лого (во електронска форма)

Целта на логото е да ги претставува младите и општината Гази Баба со нејзините главни обележја (големата мајка) со не повеќе од две бои

Дизајнерот чие лого ќе биде избрано ќе добие парична награда од 6000 денари.

Конкурсот трае од 21 јули до 03 август

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree