Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Манифестација „Големата мајка“

 

На 29.05.2016 год. (недела) со почеток во 17:00 часот на археолошкиот локалитет Тумба Маџари ќе се одржи манифестацијата „Големата мајка“ на која ќе се зборува за литературното творештво на писателот Горјан Петревски и ќе се промовира книгата „Носталгија“ од Трајанка Блажевска.

Во музичкиот дел ќе настапуваат : трио Џентлмени, Александра Коцевска и Момо Николовски.


27.05.2016

 

Boots

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree