Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Манифестација „Денови на солидарност"

 

На 27.07.2016 год. во 20:00 ч. во паркот „Борис Трајковски"(Фински парк) во н.Ченто ќе се одржи Манифестацијата „Денови на солидарност", по повод 26 јули- одбележување на 53 години од земјотресот во 1963 год. На манифестацијата ќе настапат музички ѕвезди од македонската естрада

 


26.07.2016

 

nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree