Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Работна посета на ул.„Бапчор“

 

На 23.04.2016год. (сабота) со почеток во 09:30 часот на тениското игралиште во дворот на ОУ„ Григор Прличев“ во н.Железара ќе се одржи наптревар во тенис на кој ќе учествуваат ученици од основите училишта од општината.

На настанот ќе присуствува градоначалникот Тони Трајковски.


22.04.2016

『アディダス』に分類された記事一覧

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree