Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

ТРИЕСЕТ И ШЕСТА седница на Советот на Општина Гази Баба

                                                          

 

 

 

ТРИЕСЕТ И ШЕСТТАТА седница на Советот на Општина Гази Баба, ќе се одржи на 28.02.2020 година (петок), со почеток во 11 часот.

 Општинската администрацијата, основните училишта, јавните установи и јавното претпријатие се должни работниот материјал за седница на Совет (доколку имаат) да го достават најдоцна до 20.02.2020 година (четврток) до 16 часот (датумот за одржување на седницата е определен денес).

 Поканата за присуство на седница и работниот материјал ќе бидат достапни на web страната на општината најдоцна на 21.02.2019 година во делот на СОВЕТ НА ОГБ > Материјали за советници.

 

22.02.2020 

Триесет и четврта седница на Советот на општина Гази Баба

                                                          

 

 

 

На 23.12.2019 година (понеделник), со почеток во 11.00 часот ќе се одржи Триесет и четвртата седница на Советот на Општина Гази Баба.

 

 

16.12.2019 

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree