Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Трибина за Репродуктивно здравје и репродуктивна здравствена заштита

На 16.02.2018 година (петок) во 13:00 часот во просториите на Општина Гази Баба во салата на Советот, барака бр.8 ќе се одржи трибина за репродукциското здравје и неговите предизвици под влијание на современиот живот.

 Предавањето ќе го одржи стручно лице, Др. Даниела Марковска, доктор специјалист по семејна фамилијарна медицина со долгогодишно искуство во областа на репродуктивното здравје кај жените и мажите.

15.02.2018 

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree