Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Добредојдовте во медиумскиот фокус на општина Гази Баба, каде може да ги најдете сите соопштенија за медиумите.
За сите дополнителни инфомации, кои не може да ги најдете на веб страната на ОГБ, ви стоиме на располагање во текот на целата работна недела на e-mail адресата Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Емилија Кипровска, одговорна за односи со јавност во ОГБ
T: +389 (0)2 322 66 55
T/F: +389 (0)2 323 89 66
E: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree