Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

За Гази Баба тест

 • Општина Гази Баба

  е формирана на 3 ноември 1976 година.
 • Местоположба:

  Се наоѓа во северниот дел на Р. Македонија и се простира во источниот дел од скопската котлина и градот Скопје. Поголемиот дел од територијата во централниот, југозападниот и јужниот дел (65% од вкупната територија) се наоѓа во рамница под обработлива површина со неколку височини, во северниот дел од општината кај паркот шума Гази Баба и во централниот дел во месноста Камник, и планински дел (Скопска Црна Гора) во источниот дел од општината.
 • ITEM_TITLE

  ADD_CONTENT_HERE
 • ITEM_TITLE

  ADD_CONTENT_HERE
 • Стратешка цел

  Политика на квалитет

  Ревизорски извештај

  Слободен пристап до информации

   

    Работно време: 08:00-16:00
    Приемно време - четврток: 12:00
    +389 2 322 66 55
    Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
    Архимедова 2

    Работно време: 08:00-16:00
    Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
    +389 2 322 66 55
    Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
    Архимедова 2

  Top
  We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree