Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Осветување на црквата Св. Архангел Гаврил

 

Денес  21.11.2017 год. на верскиот празник Св. Архангел Михаил, градоначалникот Борис Георгиевски присуствуваше на осветувањето на на црквата Св. Архангел Гаврил, која се наоѓа во  паркот „Борис Трајковски“ во н. Ченто.

Во присуство на голем број на граѓани, осветувањето го направи Архиепископот Охридски и Македонски Г Г Стефан.

21.11.2017 

 

The world is yours – Neue Sneaker, Apparel und mehr für Kids

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree