Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Градоначалникот Георгиевски положи свежо цвеќе пред споменикот на жртвите од змејотресот

 

Делегација на општина Гази Баба предводена од градоначалникот Борис Георгиевски, денеска положи свежо цвеќе пред споменикот на загинатите од земјотресот во Скопје 1963.
 
Положувајќи свежо цвеќе пред споменикот на жртвите од земјотресот оддаваме почит кон загинатите. Овој ден 26 јули 1963 да биде секогаш во нашите сеќавања.
 

26.07.2018 

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree