Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Презентација на Еразмус + во Гази Баба

Во просториите на општина Гази Баба, денес (21.02.2018 год.) се одржа презентација на Програмата на европската унија за образование, обука, млади и спорт.

Пред присутните директорт од Јавните детски установи, основни училишта и општинската администрација, се обрати диреркторката на Националната Агенција Лидија Димова, а свои презнтации имаа претставници од Националната Агенција и од ООУ „Кирил и Методиј“ од Стајковци.

21.02.2018 

 

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree