Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Традиционално осмомартовско женско рели во Гази Баба

Денеска под покровителство на општина Гази Баба, а со поддршка на здружението за борба против ракот Борка, се одржа традиционалното женско рели на паркингот до плоштадот во Автокоманда.

Овогодинешното женско рели беше во насока женското здравје, рано откривање и превенција за рак на дојка.

На градоначалникот Борис Георгиевски му беше доделена благодарница од страна на О.К. Класик за поддршката при организацијата на женското рели.

10.03.2018 

 

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree