Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Бизнис информатор на ССК

 

За сите најновите бизнис вести и активности, обуки, законски измени, можности за партнерства, промоција, саеми и многу други услуги, компаниите може да се информираат преку бизнис информаторот на Сојузот на стопански комори, кој се објавува еднаш неделно.

 

Најновиот број може да го погледнете на овој линк.

 

За сите дополнителни бизнис информации, контактирајте ги стручните служби на комората на тел: 02/3091-440.


08.04.2016

 

 

 

FASHION NEWS

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree