Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Контакт информации

: Архимедова 2
: +389 2 322 66 55

Испратете порака

Captcha
  Mail is not sent.   Вашиот e-mail е испратен.

Контакти со останатите сектори

Контакт со сектор за внатрешна ревизија
Контакт со сектор ЛЕР
Контакт со сектор Инспекторат
Контакт со животна средина
Контактирај со сектор за урбанизам
Контакт со сектор за финансиски прашања
Контактирај сектор за јавни дејности
Контактирај сектор за правни работи
Контактирај администрација
Пријави проблем
Прашај градоначалник
Контакт поддршка Градоначалник

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree