Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Крводарителска акција

Крводарителска акција


 

На 23.02.2015 (вторник) од 09 до 14 часот во големата сала на општина Гази Баба барака број 8, ќе се одржи крводарителска акција во организaција на Општина Гази Баба заедно со општинската организација на Црвен Крст Гази Баба Скопје.

 

Крвта е незаменлив лек, секојдневно потребна за да се продолжат многу животи. Проверете го вашето здравје- дарувајте мал дел од вашата крв!

 


 

 

 

Nike Air Force 1 '07 LV8 'Double Air' White/White-Black For Sale

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree