Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Јавен повик за надоместување на дел од трошоците на граѓаните на подрачјето на Општина Гази Баба за купување печки на пелети за 2018 година

Јавен повик за надоместување на дел од трошоците на граѓаните на подрачјето на Општина Гази Баба за купување печки на пелети за 2018 година

Образец - Барање за надоместување на дел од трошоците на граѓаните на подрачјето на Општина Гази Баба за набавка на печки на пелети за 2018 година

Барање за потврда за платен данок на имот

 

Adidas Yeezy Boost SPLY - 350 V2 OFF-WHITE white men shoes

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree