Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Jавна презентација и Jавна анкета за Детален урбанистички план за градска четврт ЦС 11 Блок ЦС 11.03.

Jавна презентација и Jавна анкета за Детален урбанистички план за градска четврт ЦС 11 Блок ЦС 11.03.

Соопштение : Jавна презентација и Jавна анкета за Детален урбанистички план за градска четврт ЦС 11 Блок ЦС 11.03.
Јавната презентација на Предлог – ДУП за градска четврт ЦС11 Блок ЦС 11.03, Општина Гази Баба – Скопје, ќе се одржи на ден 18.05.2017 година со почеток во 12.00 часот во просториите на Општина Гази Баба-Скопје, барака 8 (голема сала).

Mens Flynit Trainers

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree