Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Одлука за неспроведување на стратегиска оцена за Детален Урбанистички План за Градска Четврт С 19 Блок 01, општина Гази Баба - Скопје

Одлука за неспроведување на стратегиска оцена за Детален Урбанистички План за Градска Четврт С 19 Блок 01, општина Гази Баба - Скопје

 

Одлука

 

Податоци

 

Стратешки цели

Air Jordan

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree