Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Доделување на решенија за субвенции за купување на печки на пелети

                                                          

 

Во петок (18.10.2019 година) во 12 часот во голема сала во општина Гази Баба, Градоначалникот на општина Гази Баба ќе ги доделува решенијата на барателите за субвенции за купување на печки на пелети за 2019 година кои ги исполниле условите согласно Јавниот повик од 2019 година.

 

Список на добитници на субвенции за купување на печки на пелети за 2019 година.

 

17.10.2019 

Jordan Ανδρικά • Summer SALE έως -50%

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree