Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Повик

 

Општина Гази Баба има потреба од 26 лица, жители на Гази Баба, за разнесување на информативен материјал во населените места на општината. Пријавувањето трае до 31.07.2017 год. до 16:00ч во просториите на едношалтерскиот систем на општината.

28.07.2017

 

 

Air Force 1

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree