Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

ПОВТОРНА ЈАВНА АНКЕТА И ПОВТОРНА ЈАВНА ПРЕЗЕНТАЦИЈА ПО ПРЕДЛОГ ДУП ЗА ГРАДСКА ЧЕТВРТ СИ03 БЛОК СИ03.05

ПОВТОРНА ЈАВНА АНКЕТА И ПОВТОРНА ЈАВНА ПРЕЗЕНТАЦИЈА ПО ПРЕДЛОГ ДУП ЗА ГРАДСКА ЧЕТВРТ СИ03 БЛОК СИ03.05

            Предлог-ДУП за градска четврт СИ 03 Блок СИ03.05, Општина Гази Баба -Скопје, ќе биде изложен во просториите на Урбаната заедница "Триангла", во рок од десет (10) работни дена (од 06.06.2019 год. до 20.06.2019год.), секој работен ден од 8,00 часот до 16.00 часот.

Повторната јавна презентација на Предлог - ДУП за градска четврт СИ 03 Блок СИ 03.05, Општина Гази Баба - Скопје, ќе се одржи на ден 11.06.2019година сопочеток во 11.00 часот во просториите на Општина Гази Баба-Скопје, барака 8 (голема сала).

Анкетните листови за учество во повторната Јавна анкета ќе се наоѓаат во просториите на Урбаната заедница "Триангла".

 

Линк :
https://www.e-urbanizam.mk/komentari-oglasi.nspx?announcementId=1118

Ανδρικά Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree