Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Затворен јавниот повик за надоместување на дел од трошоците на граѓаните за купување на печки на пелети за 2020

                                                                       

 

     

 

         Јавниот повик за надоместување на дел од трошоците на граѓаните на подрачјето на Општина Гази Баба за купување на печки на пелети за 2020 година е ЗАВРШЕН заклучно со 30.11.2020 година во 11:55 часот.

 

 

 

01.12.2020 

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree